SIKÇA SORULANLAR

SIKÇA SORULAN SORULAR

LIFE STATION İLE İLGİLİ AKLA GELEBİLECEK SORULARI BU BÖLÜMDE TOPLAMAYA ÇALIŞTIK, EĞER CEVABINI BULAMADIĞIN BİR SORU OLURSA BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

SILVER ÜYELİK: Fitness Kullanımlı üyelik tipinde tesisin (Havuz, Hamam, Sauna, Buhar Odası Bölümleri Kapsam Dışıdır.) Fitness, Serbest ağırlık, Grup dersleri ve Özel dersler, Çocuk kulübü gibi tesisin diğer bütün alanlarından zaman sınırlaması olmadan, Günlük, Aylık, 6 Aylık ve Yıllık paketlerden birini tercih ederek üyeliğiniz kapsamında faydalana bilirsiniz.
GOLD ÜYELİK : Sınırsız üyelik tipinde tesisin Havuz, Hamam, Sauna, Buhar Odası, Fitness, Serbest ağırlık, Grup dersleri ve Özel dersler ,Çocuk kulübü gibi tesisin bütün alanlarından zaman sınırlaması olmadan, 6 Aylık Bireysel, Yıllık Bireysel, ve Yıllık Aile Üyeliği gibi paketlerden birini tercih ederek üyeliğiniz kapsamında faydalana bilirsiniz.
SILVER ÜYELİK: Fitness kullanımlı üyelik için tek bir tıkla "ÜYE OL" butonuna tıklayarak yada "Life Station Mobil" uygulamasını indirip talimatları takip ederek online olarak üye olabilirsiniz.
GOLD ÜYELİK : Sınırsız üyelik tipinde üyeliğinizi tesisimizi ziyaret ederek üye danışmanarımızın yardımlarıyla gerçekleştirebilirsiniz.
Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra life station mobil uygulaması üzerinden giriş (Qr)barkodu oluşturarak turnikelerdeki (Qr) barkod okuyuculara okutarak giriş ve çıkış işlemlerini kolaylıkla yapabiliriniz.
SILVER ÜYELİK: Fitness kullanımı Üyelik ücretini yalnızca kredi kartı ve Bankamatik (debit) kartlarından biri ile ödeyebilirsin. SILVER Üyelik işlemlerini online sistem üzerinden gerçekleştirdiğimiz için nakit ödeme kabul edemiyoruz.
GOLD ÜYELİK : Sınırsız gold üyelik ücretlerini üye danışmanlarımız yardımıyla nakit veya kredi kartı ve Bankamatik (debit) kartlarından biri ile ödeyebilirsiniz.
SILVER ÜYELİK: Silver Aylık üyeler için üyelik dondurma bulunmamaktadır, 6 aylık silver üyeler için 15 gün dondurma işlemi, silver yıllık üyeler için ise 1 ay dondurma işlemi uygulana bilmektedir.
GOLD ÜYELİK : Gold sınırısız 6 aylık üyeler için 1 ay, yıllık üyeler için 2 ay dondurma işlemi uygulana bilmektedir.
(Dondurma işlemi dondurma tarihinden 3 gün önce kulüb ziyaret edilerek dondurma formu doldurularak yapılabilir.)
Üyelik devir işlemi yanlız yıllık üyeliklerde kulüp ziyaret edilerek kulübün belirlediği üyelik devir ücreti ve devir formu doldurulduktan ve devir onaylandıktan sonra gerçekleşe bilemektedir.
(Devir alınan üyelikler devredilmemekte ve iptal işlemi gerçekleştirilmemektedir.)
Aylık düzenli ödeme üyelikleri ayın son gününden 3 gün öncesine kadar kulübüne giderek iptal talebinde bulunabilirsiniz.
Diğer üyelik tiplerinde ise sağlık sebeplerinden dolayı oluşan durumlarda devlet kurumlarından alınan heyet raporu ile, kamu çalışanları için görevlendirme veya tayin belgesi, 100km aşan yerleşim yeri değişikliklerinde ise nufus müdürlüklerinden alınan yerleşim yeri değişikliği belgesi ile kulübe başvurarak üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.
(Üyelik iptal ve para iade işlemlerinde bu üyeliklere özel indirim tutarı, üye olduğun aylar üzerinden hesaplanır ve bu tutara üyelik katılım ücreti eklenir. Toplam tutar banka ve üyelikten doğan vergilendirme üyelik bedelinden çıkarılarak kalan tutar 15 gün içerisinde üyenin resmi hesabına iade edilir.
Life station üyeliği için 14 yaşını doldurmak gerekmektedir.
GOLD üyelik tipinde üyelerimiz kulübün bütün alanlarından sınırsız şekilde faydalana bilmektedir.
SILVER Fitness kullanımlı üyelikte ise Havuz, Hamam, Sauna, Buhar odası alanları hariç üyelerimiz kulübün diğer tüm alanlarından sınırsız olarak faydalana bilmektedir.
Kulübümüzde küçük misafrlerimiz için çok kulübü bölümümüz 12:00- 21:00 saatleri arası hizmet vermektedir, siz sporunuzu yaparken çocularımız çocuk gelişimi mezunu eğitmenimizle bir çok aktiviteyle sıkılmadan vakit geçirme şansı bulabilirler.
GOLD üyelermiz tesisin belirlediği bir gün minik misafirlerimizi (Cumartesi günleri) çocuk havuz gününden faydalandırabilirler.
Duş, tuvalet, dolap ve saç kurutma makinesi tesisimizde mevcuttur ve hepsini ücretsiz kullanabilirsiniz. Dolapları daha güvenli bir şekilde kullanım için dijital kilit yerine asma kilit uygulamasına geçilmiştir yanında dolap kilidini getirmeyi unutma.
(Dolap kilitlerini respsiyondan belirlenen ücret karşılığında temin edebilirsiniz.)
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ.
Hafta içi 08:00 - 23:00
Hafta sonu 09:00 - 22:00
Life Station'da tüm grup dersleri ücretsizdir. Grup ders programlarına life station mobil üzerinden ulaşabilirsiniz.
"Life Station Mobil" uygulaması linke tıklayarak indire bilirisiniz. Uygulama Üyelik satın alma, hesabınıza erişme, kalan gün, ders rezervasyon, ölçümleriniz, spor programınız, studio ders programları, bildirimler, giriş çıkış işlemleri için Qr(barkod)oluştrma gibi birçok hizmeti size sunmaktadır.
Evet, eğer eğitmenlerimizden özel ders almak istersen web sitemiz üzerinden üye girişi yaparak randevu alabilir veya tesisimizle iletişime geçebilirisniz. Özel ders fiyatları, eğitmene ve dersin çeşidine göre değişiklik göstermektedir.
Evet; kulübe gelirken havlu ve dolap kilidi getirmeyi unutmayın.
WEB SİTENİZ ONLİNE ÖDEME İÇİN GÜVENLİMİ ? Evet, kesinlikle güvenli. LIFE STATION olarak ödeme sistemlerimizde ve veri tabanımızda kredi kartı bilgilerini tutmuyoruz. Üyelik hesabına şifreli olarak kaydedeceğin kart bilgileri banka sistemlerinde tutuluyor.
TESİSİNİZDE KAMERA SİSTEMİ VARMI ? Evet tesisimiz giriş çıkış noktaları turnike geçiş noktaları dahil soyunma odaları hariç geniş çaplı kapalı devre CCTV sistemi ile izlenmektedir.
Tüm talep, istek ve şikâyetlerini Life Station Mobil mesajlarım bölümünden, info@lifestation.com.tr veya 0216 482 3 482 nolu iletişim numaramız üzerinden bizimle paylaşabilirsin. Tesisimizde kulüp ekibimiz her zaman sana yardım etmeye hazır.